Hírek

Csongrád megyei Feeder Egyéni és Csapat Bajnokság

Május 14-én a Maty-éri versenypálya adott otthont a megyei feederes seregszemlének.

 A verseny napjára az Országos Meteorológiai Intézet helyi viharok, zivatarok kialakulása miatt narancssárga riasztást adott ki.

Az előrejelzés szerint dél körülre vártuk az esőt, de a nyomott időjárás csak intenzív gomolyfelhő képződést okozott, így az öt órás forduló lebonyolítása kényszerpihenő nélkül megtörténhetett.

Az időjárásnak köszönhetően a halfogás, amint az alsó táblázatokban részletesen nyomon követhető, igen változatos képet mutatott. Az egy kilogramm körüli fogások mellett húsz kilogrammot, sőt a negyven kilogrammot is meghaladó mérlegelt súllyal is találkozhattunk.

 

 

HECSMSZ Feeder Csapat és Egyéni Bajnokság eredmények 2020.

Összesített csapat eredmények

  Egyesület / Csapat  A  B  C  D Összes pont

Össz fogott

g

Helyezés
    g   g   g   g  
1 Energofish Feeder Team 22140 1 6710 6 40060 1 15600 2 10 84510 1
2 KATECH 15160 4 12190 4 28840 2 19950 1 11 76140 2
3 Szabó Team 19170 3 20550 1 9980 8 11500 3 15 61200 3
4 Falusi Feedre Team 19230 2 3340 9 15130 5 9360 4 20 47060 4
5 Browning Katus Team 14450 5 12040 5 14120 7 7310 5 22 47920 5
6 Szegedi Herman O. He 5880 7 3640 8 19090 3 3030 9 27 31640 6
7 Szőke Tisza He 5690 8 14530 2 2100 12 4470 8 30 26790 7
8 Trapper MVDE Team 1980 10 14460 3 14410 6 1880 12 31 32730 8
9 László István HSHE  1. 3080 9 6120 7 6940 9 6450 6 31 22590 9
10 MVSM Team 1860 12 1930 12 6420 10 2570 11 45 12780 10
11 László István HSHE 2. 1900 11 1000 13 790 13 2740 10 47 6430 11
  Csapat nélkül 12670 6 3100 10 16150 4 4890 7      
  Csapat nélkül     2290 11 3450 11          

 

 

Szektoronkénti egyéni eredmények

Szektor kiértékelő lap.  
Hely Név Egyesület/ csapat
Fogott súly  Helyezés
9 Sisa József  Energofish Feeder Team 22140 1
10 Temkó László Csapat nélkül 12670 6
11 Szeri Zoltán Falusi Feedr Team 19230 2
12 Veres Krisztián Szőke Tisza He 5690 8
13 Bánfi János Trappoer-MVDE Team 1980 10
14 Horváth Gusztáv László István HSHE 2. 1900 11
15 Bereczki Ferenc Browning Katus Team 14450 5
16 Szabó Tamás Szabó Team 19170 3
17 Major Dávid László István HSHE 1. 3080 9
18 Holler László KATECH He 15160 4
19 ifj Mikus Károly MVSM Team 1860 12
20 Ballai Ferenc  Szegedi Herman O. He 5880 7

 

Szektor kiértékelő lap.   B
Hely Név Egyesület Fogott súly  Helyezés
21 Papp Róbert  László István HSHE 2. 1000 13
22 Katona Bálint KATECH He 12190 4
23 Takács Gábor Szőke Tisza He 14530 2
24 Pálinkás Attila László István HSHE 1. 6120 7
25 Katona Tamás Szegedi Herman O. He 3640 8
26 Ladányi Béla Szabó Team 20550 1
27 Horváth Varga Péter Browning Katus Team 12040 5
28 Lukácsi Béla Energofish Feeder Team 6710 6
29 Kovács Tibor Falusi Feedre Team 3340 9
30 Vigh László MVSM Team 1930 12
31 Katona Norbert Csapat nélkül 3100 10
32 Mraznyicza Zoltán Csapat nélkül 2290 11
33 Vörös Tibor Trapper MVDE Team 14460 3

 

Szektor kiértékelő lap.   C
Hely Név Egyesület Fogott súly  Helyezés
34 Vidó Ferenc Szabó Team 9980 8
35 Harcsa halász Pál Falusi Team 15130 5
36 Szarka Imre Trapper- MVDE  14410 6
37 Temkó Lóránt Dominik MVSM Team 6420 10
38 Csala Viktor Csapat nélkül 16150 4
39 Varga Zoltán Csapat nélkül 3450 11
40 Pappné Horváth Gyöngyi László István HSHE 2. 790 13
41 Markovics Norbert Browning Katus Team 14120 7
42 Lengyel István KATECH V 28840 2
43 Czeroczki Zoltán László István HSHE 1. 6940 9
44 Pesti István Szőke Tisza V 2100 12
45 Lázár József Energofish Feeder Team 40060 1
46 Mészáros István Szegedi Herman O. He 19090 3

 

Szektor kiértékelő lap.   D
Hely Név Egyesület Fogott súly  Helyezés
47 Bódi Csaba Browning Katus Team 7310 5
48 Haska Tamás Szőke Tisza He 4470 8
49 Ollai Pál Szegedi Herman O. He 3030 9
50 Szűcs Béla KATECH He 19950 1
51 Varga Balázs Trapper MVDM Feeder Team 1880 12
52 Szeri Alex Szabó Team 11500 3
53 Füstös Péter Csapat nélkül 4890 7
54 Szűcs Tamás László István HSHE 1. 6450 6
55 Pap Gergő László István HSHE 2. 2740 10
56 Frankó Zoltán Energofish Feeder Team 15600 2
57 Varga Zoltán Falusi Team 9360 4
58 Mikus Károly  MVSM Team 2570 11

 

A résztvevők egyéni értékelései is megtörtént. A verseny kiírásának megfelelően a szektor győztesek között dőlt el az első három helyezés sorsa. 

Egyéni:

1 Lázár József Energofish Feeder Team 40060

C

2 Sisa József Energofish Feeder Team 22140

A

3

Ladányi Béla Szabó Team 20550 B

 

 

GALÉRIA

HECSMSZ

 


 


 


MAGYAR HORGÁSZKÁRTYA

SZOLUNÁRIS NAPTÁR

ORSZÁGOS VÍZJELZŐ SZOLGÁLAT

 ORSZÁGOS METEOROLÓGIAI SZOLGÁLAT

 

 

 













  
© 2017-2020 Horgász Egyesületek Csongrád Megyei Szövetsége

Keresés